DYREKCJA

Image
Dyrektor

Iwona Wujastyk

tel.: 22 896 00 00
biuro@mteatr.pl

Image
Zastępca Dyrektora ds. Administracji i Inwestycji

Elżbieta Sielicka

tel.: 22 896 00 00
elzbieta.sielicka@mteatr.pl

DZIAŁ ARTYSTYCZNY

Image
Kierownik artystyczny

Jakub Milewski

tel.: 22 243 27 37
jakub.milewski@mteatr.pl

Dział Finansów i Księgowości

Image
Główny Księgowy

Robert Zielomski

tel.: 22 896 00 00

robert.zielomski@mteatr.pl

Image
Główny Specjalista

Katarzyna Popławska

tel.: 22 896 00 00

katarzyna.poplawska@mteatr.pl

Dział Organizacji i Kadr

Image
Kierownik działu organizacji i kadr

Dorota Pietrzak-Rybacka

tel.: 22 896 00 00
kom.: 784 997 221
dorota.pietrzak-rybacka@mteatr.pl

biuro@mteatr.pl

Image
Główny Specjalista

Małgorzata Gulska-Trepiak

tel.: 604 576 585

malgorzata.gulska-trepiak@mteatr.pl

Dział marketingu i organizacji widowni

Image
Kierownik działu marketingu i obsługi widowni

Łukasz Kłobuchowski

tel.: 22 896 00 10
kom.: 694 139 826

lukasz.klobuchowski@mteatr.pl

Image
Specjalista

Agnieszka Koper

tel.: 22 243 54 84
kom.: 795 127 921
kasa.bsk@mteatr.pl

Image
Starszy specjalista

Artur Grudzień

tel.: 22 896 00 10
kom.: 608 024 094
artur.grudzien@mteatr.pl

Image
Główny Specjalista

Marcin Gerwatowski

tel.: 22 896 00 10
tel.: 604 492 592
marcin.gerwatowski@mteatr.pl

Dział produkcji i koordynacji

Image
Kierownik działu produkcji i koordynacji

Katarzyna Wocial

tel.: 22 243 27 37
kom.: 668 572 005
katarzyna.wocial@mteatr.pl

Image
Specjalista

Angelika Gumińska

tel.: 22 243 27 37
tel.: 669 286 691
angelika.guminska@mteatr.pl

Image
Specjalista

Monika Skomra

tel.: 22 243 27 37
kom.: 600 812 563
monika.skomra@mteatr.pl

Dział Administracji i Inwestycji

Image
Główny specjalista

Iwona Marcinkowska

tel.: 22 243 27 37

tel.: 662051745

iwona.marcinkowska@mteatr.pl

Image
Główny Specjalista

Karolina Wysocka

tel.: 22 243 27 37
tel.: 609 604 714
karolina.wysocka@mteatr.pl

Wieloosobowe stanowisko ds. Obsługi Technicznej

Image
Pracownik Techniczny

Łukasz Skrzypczyk

tel.: 22 243 27 37

lukasz.skrzypczyk@mteatr.pl

Image
Pracownik Techniczny

Dariusz Piesio

tel.: 22 243 27 37

dariusz.piesio@mteatr.pl

Image
Pracownik Techniczny

Słonecki Bartłomiej

tel.: 600 230 630

bartlomiej.slonecki@mteatr.pl