PRZEGLĄD TEATRU JAPOŃSKIEGO

Od 27 listopada do 1 grudnia na Scenie KOCJANA będzie można oglądać przedstawienia w ramach Przeglądu Teatru Japońskiego. Przegląd jest III etapem projektu AMBASADOR – KULTURA organizowanego z okazji setnej (...)

Zobacz więcej

KINO PRAHA JUŻ DZIAŁA

Za programowanie repertuaru kina na zlecenie teatru odpowiadać będzie zaproszony do współpracy partner - Velvet Spoon. Jednak kultowe miejsce na Pradze znane dotychczasowo jako kino będzie czymś znacznie więcej. To (...)

Zobacz więcej

XIII TEATRALNE NAGRODY MUZYCZNE - OGŁOSZONE

30 września poznaliśmy Laureatów tegorocznej XIII edycji Teatralnych Nagród Muzycznych im. Jana Kiepury. Kapituła, której obradom przewodniczyła Iwona Wujastyk – dyrektor Mazowieckiego Teatru Muzycznego, swoj werdykt ogłosiła podczas Gali na (...)

Zobacz więcej

Z TEATRU Czytaj wszystkie aktualności Arrow

18 Lis 2019

Nowy Rok z muzyką

Jubileuszowy XV Koncert Noworoczny w Filharmonii Narodowej zapowiada się wyjątkowo. Na gości czeka wieczór pełen najpiękniejszych arii i duetów operowych, operetkowych i musicalowych. Koncerty Noworoczne to piękna europejska tradycja, która pozwala rozpocząć Nowy Rok w niezwykłej oprawie. Do najsłynniejszych należą wiedeńskie Koncerty Noworocznych, których tradycja sięga 1939 roku. Dziś – transmitowane na cały świat za pośrednictwem radia i telewizji – gromadzą rokrocznie publiczność z ponad 70 krajów, której liczebność szacuje się nawet na 50 milionów.

Czytaj dalej Arrow
17 Lis 2019

Śniadanie prasowe - nowa siedziba Mazowieckiego Teatru Muzycznego

15 listopada Mazowiecki Teatr Muzyczny im. Jana Kiepury wieczornym koncertem pt. Discovery & Movie z kompozycjami Pawel Steczek oraz narracją (na żywo) Czytała Krystyna (...)

Czytaj dalej Arrow
17 Lis 2019

Discovery & movie

Wyjątkowy koncert otwierający działalność Mazowieckiego Teatru Muzycznego w Kinie Praha!   Zapraszamy na wyjątkowy koncert pt. “Discovery & Movie”, który będzie ciekawym połączeniem filmu oraz (...)

Czytaj dalej Arrow

NASZE PROJEKTY Zobacz spis wydarzeń Arrow